• Намалена цена
  • Ново
Мотоцикл Делови Пумпа за Вода Вратило Нафта Печат Кит За BMW F650ST 1997-2000/F650 1992-1999
zoom_in

Мотоцикл Делови Пумпа за Вода Вратило Нафта Печат Кит За BMW F650ST 1997-2000/F650 1992-1999

DEN 1243.00 1554.24

Износот
check Това е достапна


Потекло : Кина
Количина : 2 парчиња
Големина на : 11.6x24x10
Одговара За BMW
F650 ST 1997-2000
F650 1992-1999

Бренд Име:
AHL
Име На Модел:
F650 ST F 650 650ST сет
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Зафатнина (ml):
650
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Тип На Објект:
Мотори
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
0.05kg
Потекло:
Кина
боја:
Како на сликата покажа
is_customized:
Yes
Големина:
11.6*24*10

Слична стока во категоријата..