• Ново
Црвено CNC Плоштадот Цилиндар на Главата Моќ Зголеми Шише За 80cc Моторните Велосипед
zoom_in

Црвено CNC Плоштадот Цилиндар на Главата Моќ Зголеми Шише За 80cc Моторните Велосипед

DEN 4319.52

Износот
check Това е достапна

Состојба : 100% Сосема Нов
Големина : Како На Сликата
Тежина:За 1855g
За Одговара 80cc 2 Удар Мотор Моторните Велосипед
Пакет Содржи : 1x CNC Цилиндар на Главата
1x Carburetor
1x Моќ Зголеми Шише
1x Доза Колектор
1x Искра Приклучок
1x Филтер за Воздух
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате,ви Благодарам многу.
BD5818

Тип На Објект:
Мотор За Ладење & Додатоци
Бренд Име:
Pouvoir
Име На Модел:
За 80cc 2 Удар Мотор Моторните Велосипед
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
1855g
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал Тип:
легура Пластични Собранието производи
Специјални Функции:
Мотори делови
Зафатнина (ml):
80cc
Објектот Должина:
0cm

Слична стока во категоријата..