• Намалена цена
  • Ново
Универзален мотор 8мм * 1.25 10мм cnc алуминиум спојки жица прилагодување кабел За Хонда БЛАГАЈНИЧКИ 599 919 CBR 600 250 400 900RR VTX130
zoom_in

Универзален мотор 8мм * 1.25 10мм cnc алуминиум спојки жица прилагодување кабел За Хонда БЛАГАЈНИЧКИ 599 919 CBR 600 250 400 900RR VTX130

DEN 216.00 239.52

Износот
check Това е достапна


7370095160471742
Производот се препорачува Ducati Универзална додатоци
Детали за производот : Состојба : 100% сосема нов Материјал : CNC Алуминиум Количина : едно Парче Супериорен квалитет,лесно да го инсталирате Висока Torsion И Стрес Корозија Дава Најдобри Заштита На Вашиот Мотоцикл и Скапи Компонента. Fitment : Универзална За KTM Хонда Kawasaki јамаха bmw shuzuki ducati.. Општа Сите мотоцикл модели и години
Answer : ___________________________ Note :
Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена.
Ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање . -
7370095160471741

Бренд Име:
ZRIHE
Објектот Должина:
0cm
Материјал Тип:
Пластични
Бои:
Злато Црвена Зелена Сребро Јасно Smorking Жолта Пурпурна Розова Сина Боја Црна
Место на Потекло:
Кина
Е Прилагодена:
Yes
Употреба:
мотоцикл RIM Зборуваше кожи опфаќа

Слична стока во категоријата..