• Намалена цена
  • Ново
XXL Водоотпорен АТВ Покрие Универзална Црна Анти-УВ Дожд Покритие Одговара За Поларис Хонда, Јамаха Може да-Сум Suzuki Кавер -
zoom_in

XXL Водоотпорен АТВ Покрие Универзална Црна Анти-УВ Дожд Покритие Одговара За Поларис Хонда, Јамаха Може да-Сум Suzuki Кавер -

DEN 1344.00 1679.52

Износот
check Това е достапна


Боја : џунглата дрво маскирна(надворешноста) & сребрена(внатрешни) Материјал : лесни 190 T полиестер,нема да се намалат Големина XXL : 220*98*106cm/ 86.61*38.58*41.73 инчен ве Молиме потврдете дека овој АТВ корица вклопува вашето возило пред да го купите поклопецот не може да се вклопи совршено ако вашиот АТВ има додадени некои големи делови. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја купите ако не се знае дали ќе одговара или не. Двојно stitched шевовите,дише материјал за добра циркулацијата на воздух УВ и mildew отпорни,fadeproof, перат со Вода-отвратителен(не е 100% водоотпорни во поројниот дожд поради дише материјал, но добро за секојдневна употреба) се Задржи вашето возило надвор дожд/снег,нечистотија,прав,сончевите УВ зраци,птица хаос Еластична полите во дното за безбедна и сит се вклопуваат Лесно да се носат и продавница,може да бидат спакувани во складирање торба по укината Пакет се Вклучени : 1x АТВ маска
1 X Бесплатен простор за складирање торба
1. Ние сме превозот оваа точка на светот, освен некои земји. Ве молиме проверете ги во "Превозот и Плаќање" етикета.
Нарачки обработени во рок од 1-2 работни дена од денот на плаќање проверка.
2. Прогласи вредност и име : ние се изјасни околу 30%-50% од вредноста на објектот на купувачот од повеќето земја, освен во земјата мора да се прогласи за вистинската вредност. Ако имате посебни барање, тогаш ве молиме оставете белешки во ред или се чувствуваат слободни да ја пораката за нас откако ќе се плати, ви благодариме
3. ако вашиот превозот адреса припаѓа на оддалечени места,купувачи мора да плаќаат дополнителни такси превозот,се надеваме на вашето разбирање.
Забелешка : ве Молиме да обрнете внимание дека увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се на купувачот одговорност. Проверете со вашата земја е царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување, ако постои било можно должност произведени од страна на цврсти инспекција обичаи,купувачот е целосно одговорен за тоа,ви Благодариме.
1. Ве молиме имајте во предвид дека сите се враќа мора да бидат претходно одобрени од страна на нашата продавница и да се врати стока за ставање во промет (RMA) број.
Неовластено се враќа нема да бидат прифатени.
2. Купувачи се одговорни за соодветно пакување, враќање превозот цена, осигурување и враќање на предмет во "нова" состојба.
Користени предмети, нема да бидат прифатени за враќање.
3. Ние ќе го замени враќање објект со идентична содржина, прашање целосна продавница кредит или целосно враќање на средствата.

Големина:
XXL
Објектот Должина:
22cm
Бренд Име:
jinyi
Материјал Тип:
лесни 190T полиестер
Големина XXL :
220*98*106cm/ 86.61*38.58*41.73 инч

Слична стока во категоријата..