• Намалена цена
  • Ново
Водоотпорен Отворен Мотор УВ Заштитник Дожд Прашина Велосипед Велосипед Циклус Мотор Покрие XL
zoom_in

Водоотпорен Отворен Мотор УВ Заштитник Дожд Прашина Велосипед Велосипед Циклус Мотор Покрие XL

DEN 637.00 796.32

Износот
check Това е достапна


Детали : *Овој Велосипед Покрие обезбедува добра заштита за вашиот велосипед. *Заштитете го вашиот favorious велосипед од дожд, снег, прав и нечистотија, УВ зраци, итн. *Направени од 190 T полиестер материјал,водоотпорен,перат и трајни производи за употреба. *Пластична тока на дното за стабилизирање на капакот. *Item Состојба : 100% Сосема Нов *Материјал : 190 T полиестер+СТП слој+Нано материјали *Боја : Црна+Сребро(Како што Сликите Покажуваат) *Големина : XL Прибл. 200*70*110cm/78.74"x27.56"x43.31", Одговара за должина 1.8 метри на велосипед Пакет Содржина : 1*Велосипед Маска
1* Чување Торба Белешки : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
1. Ние сме превозот оваа точка на светот, освен некои земји. Ве молиме проверете ги во "Превозот и Плаќање" етикета.
Нарачки обработени во рок од 1-2 работни дена од денот на плаќање проверка.
2. Прогласи вредност и име : ние се изјасни околу 30%-50% од вредноста на објектот на купувачот од повеќето земја, освен во земјата мора да се прогласи за вистинската вредност. Ако имате посебни барање, тогаш ве молиме оставете белешки во ред или се чувствуваат слободни да ја пораката за нас откако ќе се плати, ви благодариме
3. ако вашиот превозот адреса припаѓа на оддалечени места,купувачи мора да плаќаат дополнителни такси превозот,се надеваме на вашето разбирање.
Забелешка : ве Молиме да обрнете внимание дека увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се на купувачот одговорност. Проверете со вашата земја е царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување, ако постои било можно должност произведени од страна на цврсти инспекција обичаи,купувачот е целосно одговорен за тоа,ви Благодариме.
1. Ве молиме имајте во предвид дека сите се враќа мора да бидат претходно одобрени од страна на нашата продавница и да се врати стока за ставање во промет (RMA) број.
Неовластено се враќа нема да бидат прифатени.
2. Купувачи се одговорни за соодветно пакување, враќање превозот цена, осигурување и враќање на предмет во "нова" состојба.
Користени предмети, нема да бидат прифатени за враќање.
3. Ние ќе го замени враќање објект со идентична содржина, прашање целосна продавница кредит или целосно враќање на средствата.
1.Ако Сте задоволни со нашите производи,ве молиме да земете во 1 или 2 минути за да ни остави од 5 ѕвезди позитивни Повратни информации,многу appreicate тоа
2.

Бренд Име:
jinyi
Материјал Тип:
лесни 190T полиестер
Објектот Должина:
19cm
големина XL:
190*65*98CM(74.80 x 25.59 x инчен 37.40

Слична стока во категоријата..