• Намалена цена
  • Ново
2017 Мода мотокрос мотоцикл чизми MBT002 OFF road мотоцикл чевли се подигне за витез заштитна големина 39-40-41-42-43-44-45
zoom_in

2017 Мода мотокрос мотоцикл чизми MBT002 OFF road мотоцикл чевли се подигне за витез заштитна големина 39-40-41-42-43-44-45

DEN 4589.00 4934.40

Износот
check Това е достапна


Чевли Големина:
8, 7, 11, 6.5, 8.5, 9.5, 10.5
Функција:
Windproof
Подигнете Висина:
Глуждот
Материјал:
кожа
Бренд Име:
MOTRAVEL
Пол:
Мажи
Модел:
MBT002
боја:
Црна
Големина:
39 40 41 42 43 44 45

Слична стока во категоријата..