• Намалена цена
  • Ново
2017 Нови off road мотоцикл чизми MBT002 scoyco витез заштитна мотокрос мотор чизми чевли големина 39-40-41-42-43-44-45
zoom_in

2017 Нови off road мотоцикл чизми MBT002 scoyco витез заштитна мотокрос мотор чизми чевли големина 39-40-41-42-43-44-45

DEN 4733.00 4982.40

Износот
check Това е достапна


Чевли Големина:
8, 10, 7, 11, 6.5, 8.5, 9.5
Бренд Име:
MOTRAVEL
Функција:
Дише
Материјал:
кожа
Подигнете Висина:
Глуждот
Пол:
Мажи
Модел:
MBT002
боја:
Црна
Големина:
39-40-41-42-43-44-45

Слична стока во категоријата..