• Намалена цена
  • Ново
Мини Сите метални телескопски monocular двоглед 10-90x25 diurnal телескоп зум прилагодливи за лов кампување пешачење риболов
zoom_in

Мини Сите метални телескопски monocular двоглед 10-90x25 diurnal телескоп зум прилагодливи за лов кампување пешачење риболов

DEN 875.00 1029.60

Износот
check Това е достапна


Опис :
Мулти-обложени оптика обезбеди супериорна светлина пренос и светлината
Овој производ има двоен фокус функција (предните и задните прилагодливи зум)
Еден раце работа
Моќен, ултра-компактен, супер лесни
Цел : Цел или пред објективот дијаметар. Поголем целта, толку повеќе светлина влегува во двоглед и посветла сликата
Зголемување : 10-90x25
Поле на визија : 0.5 M / 3000 M
Поле на гледање : 5.8 ã
Око леќата дијаметар : 12 mm
Цел дијаметар : 25mm
Monocular големина : (108-192) × 32 мм
Призмата тип : Ba K4
Тежина : 108g
Материјал : сите метални
Боја : црна.
Пакет Се Вклучени :
1 x 10-90x25 monocular телескоп
1 x ткаенина за чистење
1 англиски јазик прирачник за корисникот
1 * Lanyard
1 * Телескоп пакет

Тип:
Monocular
Бренд Име:
Vwinget
Број На Модел На:
Monocular телескоп

Слична стока во категоријата..