• Намалена цена
  • Ново
Рачно изработени Природен Камен Монистра Пурпурна Снег Разбиена Кварцен Кристал Монистра за Накит Одлуки DIY Nacklace Earing
zoom_in

Рачно изработени Природен Камен Монистра Пурпурна Снег Разбиена Кварцен Кристал Монистра за Накит Одлуки DIY Nacklace Earing

DEN 171.00 201.12

Износот
check Това е достапна


Круг Природен Камен Монистра Шарм Камен Монистра
Материјали : Камен
големина : 6 810 12 mm
КОЛИЧИНА : 6mm за 66pcs/влакно, 8mm за 50pcs/влакно, 10мм за 40pcs/влакно, 12cm за 35pcs/влакно
Плаќање и Испорака
Испорака : Бесплатна испорака Кина, Воздухот е-Mail или Хонгконг пост Воздух Mail 8-20 Бизнис Денови на Светот таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. Ако ви треба ни да брод преку EMS,DHL, ве молиме изберете тип на превозот со youself.
EMS- 5-8 Дена
DHL- 5-10 работни Дена
Плаќање :
alipay или кредитна картичка или некое друго
Политика на враќање
Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надевам дека ќе може да го разбере ова
Ви благодариме за доаѓање нашата продавница

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Бренд Име:
Laudsong
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
B01734
Објектот Тежина:
50g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Дијаметар:
6 810 12 mm

Слична стока во категоријата..