• Намалена цена
  • Ново
Одделение ААА Брилијантен Намали Сјајна Природна Carnelian Камења, Камења 3мм Фацетирани Круг Монистра 15 Изработка на Накит 2 Насоки/Пакет
zoom_in

Одделение ААА Брилијантен Намали Сјајна Природна Carnelian Камења, Камења 3мм Фацетирани Круг Монистра 15 Изработка на Накит 2 Насоки/Пакет

DEN 2339.00 2688.00

Износот
check Това е достапна

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се Изразат Испорака за Слободни , ви благодарам многу Одделение ААА Брилијантен Намали Сјајна Природна Carnelian Камења, Камења 3мм Фацетирани Круг Монистра 15" Изработка на Накит 2 Насоки/Пакет Облик : Фацетирани Круг Мушка Големина : 3 мм Дупка Големина : 0.5 mm Продажба Quantit y : 2 Насоки/Pack (10% попуст за нарачка на 2 Пакети или повеќе) Влакно Должина : 15" Инчи(Околу 150~200 Pcs Монистра Секое Влакно) Материјал : Gemstones Gemstones : Carnelian Состојба : Нова ПРЕВОЗОТ
***Сите цел ќе биде предаден во рок од 24 часа по уплатата се расчисти*** ***потребни се 10~20 работни дена за да се добие доставени за стандард превозот, тоа е бесплатен за сите земји*** ***На забрзана испорака нормално трае 5~7 работни дена да бидат доставени, цената варира за различни земји*** ***ве Молиме оставете малку доцнење со пост пред и после државни празници на Двете страни, на пример Божиќ, Нова Година, Кинеската Нова Година.*** ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Сите предмети се проверуваат пред да се испрати за да се обезбеди тоа е во совршена состојба, но сепак за вашиот мир на умот, доколку не е прифатлива причина, ние го прифаќаме да се врати за наплата барање, ве молиме имајте на ум дека купувачот плаќа за враќање превозот цена. ПОВРАТНИ информации ве Молиме оставете 5 Ѕвезди позитивни повратни информации кога ќе ја примите вашата цел. Вашите 5 Ѕвезди позитивни повратни информации е многу важно за нас што нè прави продолжам со усовршување. Пред да замине било 1~4 Ѕвезди неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте ме и ми даде можност да го реши вашиот проблем и да те направи среќен клиент

Објектот Дијаметар:
3mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
3мм Фацетирани Круг Монистра
Бренд Име:
JSdelighted
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
50g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
3mm
Надворешниот Дијаметар:
3mm

Слична стока во категоријата..