• Намалена цена
  • Ново
трговија на големо 2mm 1000pcs мулти-обоени за да изберете чешка стакло мат Семе мониста интервал монистра накит одлуки Лабава монистра
zoom_in

трговија на големо 2mm 1000pcs мулти-обоени за да изберете чешка стакло мат Семе мониста интервал монистра накит одлуки Лабава монистра

DEN 48.00 81.60

Износот
check Това е достапна


1.Ако ви треба други бои,можете да оставите порака која боја бројот што треба.
2.Answer : ___________________________ Note : слики и просторно со некои надвор боја
3.Превозот време :
Тоа ќе потрае 2540days може да бидат доставени до сад
тоа ќе потрае 2550days може да биде предаден на друга држава
трговија на големо 2mm 1000pcs мулти-обоени за да изберете чешка стакло мат Семе мониста интервал монистра накит одлуки Лабава монистра

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
15888
Надворешниот Дијаметар:
2mm
Бренд Име:
Taofe ifafa
Објектот Тежина:
10G
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Стакло
Број на секоја кеса:
1000pcs
is_customized:
Yes

Слична стока во категоријата..