• Намалена цена
  • Ново
Сребро & Злато-боја Кристал Лав Главата Карма Монистра Одговара Хривнија Ѓердан DIY Мушка Прибор За Изработка на Накит За Жените и Мажите
zoom_in

Сребро & Злато-боја Кристал Лав Главата Карма Монистра Одговара Хривнија Ѓердан DIY Мушка Прибор За Изработка на Накит За Жените и Мажите

DEN 349.00 431.52

Износот
check Това е достапна


Ако Нарачате Повеќе Од Две Парчиња, Ќе Добиете 10% Попуст

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
13mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
Сребрениот Лав Главата Мушка
Објектот Тежина:
8.8g
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Muffiy
Метали Тип:
Сребро Злато Позлатен & Црна Циркони
Пол:
Жени , Мажи, Девојка , Дама , Момче
Повод:
Ангажирање, Подароци, Свадба,Божиќ подарок
Облечен Повод:
Партија , Свадба , Секојдневно Носење , Предлог
Подарок за:
Девојка , Момче Пријател, Husbant , Сопруга , Девојка , Момче
Тежина На Пакет:
0.005kg (0.01lb.)
Пакет Големина:
15cm x 12cm x 5cm (5.91in x 4.72in x 1.97in)

Слична стока во категоријата..