• Ново
10pcs ЕДНОРОГ КОЊ teether дрво pendant за бебе мајка додаток Австралија стандард SGS БЕЗБЕДНО EA428
zoom_in

10pcs ЕДНОРОГ КОЊ teether дрво pendant за бебе мајка додаток Австралија стандард SGS БЕЗБЕДНО EA428

DEN 528.00

Износот
check Това е достапна


Материјал : буковата од Германија, многу тешко и издржливи. недовршениот еко-пријателски, погоден за чување накит.безбедно да се џвака и не е лесно да се скрши.
Големина : 70x50mm

Бренд Име:
moonpie
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
EA428
Објектот Тежина:
0.1
Надворешниот Дијаметар:
25mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
слон

Слична стока во категоријата..