• Намалена цена
  • Ново
100PCS 1.0 mm~6.0 mm Тркалезна Форма Лабава CZ Камен Гранат Боја AAAAA Кубни циркони Синтетички Камења За Накит DIY Камен
zoom_in

100PCS 1.0 mm~6.0 mm Тркалезна Форма Лабава CZ Камен Гранат Боја AAAAA Кубни циркони Синтетички Камења За Накит DIY Камен

DEN 184.00 263.04

Износот
check Това е достапна


Објектот Дијаметар:
1.0mm 100pcs, 1.1mm 100pcs, 1.2mm 100pcs, 1.25mm 100pcs, 1.3mm 100pcs, 1.4mm 100pcs, 1.5mm 100pcs, 1.6mm 100pcs, 1.7mm 100pcs, 1.75mm 100pcs, 1.8mm 100pcs, 1.9mm 100pcs, 2.0mm 100pcs, 2.25mm 100pcs, 2.5mm 100pcs, 2.75mm 100pcs, 3.0mm 100pcs, 3.5mm 50pcs, 4.0mm 50pcs, 5.0mm 20pcs, 6.0mm 20pcs
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
1mm
Објектот Тежина:
10g
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
RUIXUNGEM
Број На Модел На:
RS25
Материјал:
Кубен Циркони Скапоцен Камен
министерството за здравство е скала:
8.5
Во Продавница Големина:
0.7~20mm
MOQ:
1pc
Важат за:
накит,види,прстен,нараквици
ОЕМ:
За Сите Облик е ок

Слична стока во категоријата..