• Намалена цена
  • Ново
NADEEM Златна Боја Црвени Очи Череп Главата Бакар Микро Отвори Бела CZ Мажите Шарм Монистра Ткаени Хривнија DIY Накит Одлуки Додатоци
zoom_in

NADEEM Златна Боја Црвени Очи Череп Главата Бакар Микро Отвори Бела CZ Мажите Шарм Монистра Ткаени Хривнија DIY Накит Одлуки Додатоци

DEN 149.00 229.92

Износот
check Това е достапна


NADEEM Златна Боја Црвени Очи Череп Главата Бакар Микро Отвори Бела CZ Мажите Шарм Монистра Ткаени Хривнија DIY Накит Одлуки Додатоци
Висок квалитет позлатен занает и алуминиумски материјал,100% природен камен
ЗА ПРЕВОЗОТ
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
ВРАЌАЊЕ & НАПЛАТА
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ЦЕНА, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. нп, од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
ЗА ГАРАНЦИЈА
1. 3 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 1-месеци гаранција.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! стареењето со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Цинк Легура
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Број На Модел На:
ZJ0869
Бренд Име:
NADEEM
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
About 2g
Објектот Форма:
черепот
шарм големина:
12*8ММ
боја:
злато,
клучен збор :
Шарм Монистра/Круна Шарм Монистра

Слична стока во категоријата..