• Намалена цена
  • Ново
ПРОДАЖБА 4*12mm Розова Pin Гранка облик Висок Квалитет на Природата Корални влакно 15-los539 трговија на Големо/мало за Бесплатен превозот
zoom_in

ПРОДАЖБА 4*12mm Розова Pin Гранка облик Висок Квалитет на Природата Корални влакно 15-los539 трговија на Големо/мало за Бесплатен превозот

DEN 217.00 350.40

Износот
check Това е достапна


Добредојдовте на нашата продавница ПРОДАЖБА Мали 4*12mm Розова Pin Гранка облик Висок Квалитет на Природата Корални влакно 15"-los539 Сте наддавање многу Убава ВИСТИНСКА ПРИРОДНА Розова pin Гранка Корални нишки,со должина е од 15 инчи,Со Дијаметар од околу 3-4 мм,должина околу 8-12mm,Супер сјај!Висок квалитет на корали,многу шармантна,Многу Чудна Стил!Не пропуштајте ја!
Состојбата е Сосема Нов! Никогаш не носи! Опис : Работи :
ПРОДАЖБА Мали 4*12mm Розова Pin Гранка облик Висок Квалитет на Природата Корални влакно 15"-los539 Материјал/тежина : Корални / за 50g големина : На зрнца со Дијаметар од околу 3-4mm,монистра должина од 8 до 12 mm, Облик/Боја :
Pin/ Розова Износ : Еден обид за 1 X string Супер 15" S/N : los539 Сличен Објект
Плаќање
Превозот Надомест
ОСИГУРУВАЊЕ
За осигурување е важно.Доколку ставката што сте ја купиле изгубени во текот на сообраќај,ние ќе repost еден раздавам со превозот надомест или наплата тоа го вклучува превозот надомест.
Ако имате било какви прашања , само е-пошта до нас,ќе добиете одговор во 1 работен ден.

Бренд Име:
qingmos
Материјал:
Корални
Објектот Форма:
Marquise Форма
Број На Модел На:
los539
Објектот Тежина:
20g
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
colro:
Пинк
Големина:
4*12mm
Обликот:
Pin гранка
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
4mm

Слична стока во категоријата..