• Намалена цена
  • Ново
2018 Сребро Црна Буба Scarab Карма Монистра Одговара Хривнија Ѓердан Синџир, Мода DIY Мушка Додатоци Накит за Подарок За Жените и Мажите
zoom_in

2018 Сребро Црна Буба Scarab Карма Монистра Одговара Хривнија Ѓердан Синџир, Мода DIY Мушка Додатоци Накит за Подарок За Жените и Мажите

DEN 349.00 431.52

Износот
check Това е достапна


Ако Нарачате Повеќе Од Две Парчиња, Ќе Добиете 10% Попуст

Бренд Име:
Muffiy
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Сребро.
Објектот Форма:
Овална Форма
Број На Модел На:
Сребро Црна Буба Scarab Мушка
Објектот Тежина:
2.6g
Надворешниот Дијаметар:
11mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жени , Мажи, Девојка , Дама , Момче
Повод:
Ангажирање, Подароци, Свадба,Божиќ подарок
Облечен Повод:
Партија , Свадба , Секојдневно Носење , Предлог
Подарок за:
Девојка , Момче Пријател, Husbant , Сопруга , Девојка , Момче
Тежина На Пакет:
0.005kg (0.01lb.)
Пакет Големина:
15cm x 12cm x 5cm (5.91in x 4.72in x 1.97in)

Слична стока во категоријата..