• Намалена цена
  • Ново
4/6/8/10/12mm Круг Природни Кафеава Уметнички Jaspers Камен Gem Камен Полу Скапоцени Зрнца Лабава Монистра За Изработка на Накит 15
zoom_in

4/6/8/10/12mm Круг Природни Кафеава Уметнички Jaspers Камен Gem Камен Полу Скапоцени Зрнца Лабава Монистра За Изработка на Накит 15

DEN 172.00 264.00

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
G17493
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
ГЕМ-внатре
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
about 15g
се направени од:
џаспер
боја:
Браун
Обликот:
Круг
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
4mm 6mm 8mm 10mm 12mm

Слична стока во категоријата..