• Намалена цена
  • Ново
925 Sterling Silver Прекрасна Був Со Црн Камен Шарм одговара на Оригиналот Хривнија S925 Срцето Остри DIY Накит Одлуки H50
zoom_in

925 Sterling Silver Прекрасна Був Со Црн Камен Шарм одговара на Оригиналот Хривнија S925 Срцето Остри DIY Накит Одлуки H50

DEN 714.00 1190.40

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
GW
Објектот Тежина:
3.2g
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Број На Модел На:
ZZ0008
Материјал:
925 Sterling silver
Употреба:
Посебни DIY Шарм Мушка Подарок за Мајка, Сопруга, Деца Семеен Пријател
Пакет:
1 компјутер/пластична кеса
Материјал:
вистински 925 sterling silver
објектот стил:
Европската Бренд Шарм
Објектот Статус:
FTY Гаранција за Квалитет,FashionDesign,Исклучителен Подарок
испорака:
Бесплатен Превозот преку Кина, Воздухот Mail
Земја на потекло:
кина,гуангжу
Применливи повод:
Божиќ, на Вљубените, Роденден, Свадба Годишнината ден подарок
Применливи Толпата:
Жени, Љубовници, Деца, Сестра, Сопруга, Девојка

Слична стока во категоријата..