• Ново
Природен Камен Монистра Фацетирани Досадна Полски Мат Злата Позлатен Хематит Круг Монистра За Накит Одлуки Beaded Хривнија
zoom_in

Природен Камен Монистра Фацетирани Досадна Полски Мат Злата Позлатен Хематит Круг Монистра За Накит Одлуки Beaded Хривнија

DEN 124.80

Износот
check Това е достапна

Предмети Име : Природен Камен Монистра Фацетирани Досадна Полски Мат Злата Позлатен Хематит Круг Монистра За Накит Одлуки Beaded Хривнија
Должина : 15inches/влакно
Големина и Количина :
3мм 120pcs монистра едно влакно
4mm 95pcs монистра едно влакно
6mm 63pcs монистра едно влакно
8мм 48pcs монистра едно влакно
10мм 38pcs монистра едно влакно
Answer : ___________________________ Note : Како што се фабрички масовно производство,така што се каже дека е можно најмалку монистра во едно влакно,производот што го испрати само ќе помине на броеви.Цел доволна количина за да се избегне боја разлика од различни серија. Објектот Фото Екранот
Како Да се Измери и Правење
ПРАТКАТА 1.Предмети генерално се испраќаат надвор во рок од 2-3 работен ден по вашата исплата е завршен. (Sat. & Сонцето. & Јавен празник исклучени.) 2.Нормално тоа ќе се 15-45 работни дена да пристигне до дестинацијата. (Sat. & Сонцето. & Јавен празник исклучени.) 3.Цел вредноста на повеќе од $5 ,Ние ќе бесплатен превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail( сад преку e Packet ) . Цел вредност помала од $5, Ние ќе бесплатен превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (руската Федерација преку Ali Express Saver Превозот ). Цел вредноста на повеќе од $150 , Ние ќе бесплатен превозот преку брзо express( DHL、ЕМС、ТНТ и Fedex ) 4.Сите царински давачки, давачки и даноци за увоз на вашата земја не се вклучени во точка цена или превозот надомест. Овие трошоци се купувачот одговорност. ПОВРАТНИ информации 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен(5 ѕвезди) повратни информации. Ние навистина ќе го ценат тоа. 2.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Ве молиме не ни даваат неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Благодарам многу.

Објектот Дијаметар:
3mm 120pcs beads, 4mm 95pcs beads, 6mm 63pcs beads, 8mm 48pcs beads, 10mm 38pcs beads
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Број На Модел На:
F01080
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
10-60g
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
GMB724
Главниот Камен:
Никој
Дијаметар:
3/4/6/8/10мм
Одговараат на:
Правење Нараквица ,Ѓердан,монистра за изработка на накит
Камен Име:
Злато Позлатен Хематит
статус:
Фацетирани & Мат Круг Монистра

Слична стока во категоријата..