• Намалена цена
  • Ново
12-18 mm Нерегуларни Стап Форма Природни Sodalite Сино-Вена Камен Монистра Влакно 15DIY Ѓердан Хривнија За Изработка на Накит
zoom_in

12-18 mm Нерегуларни Стап Форма Природни Sodalite Сино-Вена Камен Монистра Влакно 15DIY Ѓердан Хривнија За Изработка на Накит

DEN 175.00 236.64

Износот
check Това е достапна

12-18 mm Нерегуларни Стап Форма Природни Sodalite Сино-Вена Камен Монистра Влакно 15"DIY Ѓердан Хривнија За Изработка на Накит
За превозот Кина пост воздух mail превозот во Азија, сад, Европа, обично 10-25 дена,од Други земји треба да се земе 20-60 дена. Ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете DHL/Федекс/UPS/ТНТ/ EMS, обично трае 3-7days,EMS треба да се земе 5-15 дена. За плаќање Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, го прифати и други плаќања од страна на Виза, Кредитна картичка, T/T, Western union, Money gram и др. Кога ќе добиеме вашата уплата белешка за цел, ќе организираме shippment. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се постави цел, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка. Ако не ја прими стоката, ние не ќе ги добиете вашите пари, не грижете се, ние ќе се прошири на времето, се додека не добиете нив. Враќање & Размена политика Ќе има 7 дена да контактирате со нас и од 15 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Повратни информации Драг пријател, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. И ние ќе го прават истото за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, и ние ќе ви одговори на сите прашања во рок од 24 часа

Бренд Име:
LUOMAN XIARI
Објектот Тежина:
60 g
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
Стап Форма Сино-вена камен
Објектот Форма:
Marquise Форма
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
како се покаже слика
Материјал:
природен камен
Дупка со ГОЛЕМИНА:
околу 1mm
Надвор големина:
за 12-18 cm
Употреба:
за изработка на накит
Примена:
diy хривнија
должина на влакно:
38-40cm
Количина:
околу 60-80 КОМПЈУТЕРИ
Обликот:
неправилни стап форма

Слична стока во категоријата..