• Намалена цена
  • Ново
Акрилик Монистра, Мешани Форми, DarkSlateGray, 5.5~28x6~20x3~11mm, Дупка: 1~5mm
zoom_in

Акрилик Монистра, Мешани Форми, DarkSlateGray, 5.5~28x6~20x3~11mm, Дупка: 1~5mm

DEN 760.00 844.32

Износот
check Това е достапна


Акрилик Монистра, Мешани Форми, Dark Slate Gray
Големина : околу 5.5~28mm долго, 6~20mm широк, 3~11mm дебели, дупка : 1~5мм.

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
SACR-S756-13
Објектот Тежина:
575 g
Материјал:
Акрилик
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
DarkSlateGray
Обликот:
Мешани Форми
Употреба:
Монистра
Дупка Стил:
Drilled
единица:
500g
Материјал:
Акрилик

Слична стока во категоријата..