• Намалена цена
  • Ново
12 Бои 3мм Занает ABS Имитација Бисери Половина Круг Flatback Бисери Смола Бележник Монистра за Накит Diy 1260pcs/кутија
zoom_in

12 Бои 3мм Занает ABS Имитација Бисери Половина Круг Flatback Бисери Смола Бележник Монистра за Накит Diy 1260pcs/кутија

DEN 196.00 244.80

Износот
check Това е достапна


Бесплатен Превозот 12 бои 3мм Занает ABS Имитација Бисери Половина Круг Flatback Бисери Смола Бележник Монистра ги Красат Diy 1260pcs/кутија
Опис 12 Боја ABS Акрилик Cabochons, Имитација Бисер, Половина Круг, Мешана Боја
Големина : околу 3мм во пречник, 1.5 mm дебел; за 105pcs/оддел; 1260pcs/кутија.
Цени на 1 Кутија
Ве молиме Имајте во предвид : Поради акции различни, бојата или обликот на мешани производи може да се разликува од фото примерокот се прикажани на нашата веб-страница.
Спецификација
Материјал : Акрилик
Употреба : Cabochons
Облик : Половина Круг
Стил : Имитација Школка & Бисер
Боја : Мешана Боја
Понуда : Мешани Производи

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
pandahall
Надворешниот Дијаметар:
3mm
Број На Модел На:
SACR-X0007-Б
Објектот Тежина:
42g
Објектот Форма:
Половина Круг

Слична стока во категоријата..