• Намалена цена
  • Ново
200pcs смд 3528 синозелена led диоди монистра светлина
zoom_in

200pcs смд 3528 синозелена led диоди монистра светлина

DEN 1572.00 2015.52

Износот
check Това е достапна


синозелена led диоди
490-500nm
3528
3-3.3 v
20ma
1800-2000mcd
120degree

Емитуваат Боја:
Синозелена
Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
na
сертификација:
CE
Бренд Име:
човековите осветлување
тековната:
20MA
Напон:
3V
боја:
Синозелена

Слична стока во категоријата..