• Ново
JOYTOP Нови Selfie Прстен Светлина Преносни Led Блиц на Камерата на Телефонот Фотографија Подобрување на Фотографија за паметен Телефон iPhone, Samsung
zoom_in

JOYTOP Нови Selfie Прстен Светлина Преносни Led Блиц на Камерата на Телефонот Фотографија Подобрување на Фотографија за паметен Телефон iPhone, Samsung

DEN 240.00

Износот
check Това е достапна


JOYTOP Универзален Телефон Selfie прстен флеш 36 LED Блиц Светлина До Selfie Прозрачна Светилка Телефон да Ѕвони светлина За Паметен Мобилен телефон
Карактеристики :
3 светлина светлината прилагодување, ќе ви овозможи да се земе selfies насекаде, темно ноќни клубови, партии, кампување итн. Со овој selfie Прстен Светлина ние никогаш не ќе мора да се грижите темна околина повторно. Со 3 различни нивоа на осветленост, ќе го најдете совршениот осветлување е потребно за вашите фотографии.
36pcs долготрајни LED светилки : Обезбедува дополнителни или несакани осветлување за фотографија, кога некогаш ќе имаат услови на слаба светлина. Тоа исто така ви помага да се добие повисок квалитет на слики и видео записи кога природна светлина не е достапна.
Тоа е лесен за употреба, можете да клип тоа насекаде. Компатибилен со сите паметни телефони : i Phone 6 плус, 6s, 6, 5s, 5, 4s, 4; Samsung галакси s6 работ, s6, s5, s4, s3 и note 5, 4, 3, Sony, Motorola.
Тој е дизајниран со анти-лизга и отпорно на гребење гумени мат кои можат ефикасно да се спречи тоа од испаѓање и го заштитите вашиот телефон од тоа да биде изгребани.
Независна осветлување, може да се дополнуваат светлина без да се поврзете на паметен телефон или други уреди, само напојува со 2pcs AAA батерии ( не се вклучени во пакет ).
Спецификација :
Тип : Selfie Светлина Прстен
Материјал : ABS
Количина : 1pcs
LED Количина : 36
Светла Боја : Кул Бело
Боја Темп. : 5000 K-7000 K
Осветленоста На Владата : Ниско-Среден-Висок
Батерија : 2*AAA батерија (не се вклучени)
Клипот Устата Max Width : 1.5 cm / 0.6"
Големина на : 8.5*8.5*2.8 cm / 3.4*3.4*1.1" (L*W*H)
Нето Тежина : 0.05 кг / 1.8 оз
Пакет :
1*Selfie Светлина Прстен
1*Кутија
За Испорака :
1. Почитувани купувачот, ве Молиме да ја потврдите вашата адреса внимателно кога ќе се направи нарачка. ние ќе ја испрати на производи за да ја адресата што ни го оставија. ви благодариме.
2.Во Светот Превозот.(Освен некои земји и APO/FPO),Предмети се испраќаат од кина; стигнат до најголемиот број на земји во рамките 15-60 работни дена.
3. Ве молиме контактирајте со нас ако не ја прими стоката во 45 дена, и ве молиме да ни даде три дена да се контролира пакет доставени и причина. ако тоа е нашиот проблем, ние ќе ви даде добро решение.
За Плаќање :
1. Ние прифаќаме начинот на плаќање што го нуди платформа
2. Сите Големи кредитни картички се прифаќаат преку ЗАЧУВАМ сигурна обработка на уплатата
3. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
За Враќа :
1.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.

Тежина:
78g
Температура На Боја:
5000-7000k
Пакет:
Yes
Извор На Светлина:
ладно бела светилки
Бренд Име:
Joytop
Големина (WxHxD):
8.4*8.4*2.8 CM
Екранот:
No
TTL:
No
Извор На Енергија:
2*AAA Батерија(Не се Вклучуваат)
Број На Модел На:
SL-01
Компатибилен Камера Бренд:
Мобилен Телефон Брендови
Нивото на осветленост:
силна, средни, слаба
Број Светилки:
36
Компатибилен со:
за iphone,samsung,xiaomi,huawei,sony, сите паметни телефони
Type1:
selfie блиц светлина

Слична стока во категоријата..