• Ново
MEKE MEIKE Професионални Мини Блиц Светлина MK320 МК-320 TTL Speedlite топла чевли камера о7 a7ii a7s a7r a3000 a6000 A5000 NEX-7
zoom_in

MEKE MEIKE Професионални Мини Блиц Светлина MK320 МК-320 TTL Speedlite топла чевли камера о7 a7ii a7s a7r a3000 a6000 A5000 NEX-7

DEN 3023.52

Износот
check Това е достапна

MK320-S Speedlite
Одговара:Sony Голема функција: ◆ шефот на MK320 може да се прилагоди од повеќе степени за да се вклопи во поинаква ситуација, освен вклучувајќи ETTL, тоа исто така вклучува fuctions на S1/S2,RPT, тоа вклучува LED светлина, која може да помогне да се фокусира и да се направи видеото. Поддршка за: ◆ TTL ◆ Повеќе режим ◆ S1/S2 режим ◆ Рачен режим

Температура На Боја:
5500K
Пакет:
Yes
Извор На Светлина:
БЛИЦ СВЕТЛИНА
Екранот:
Yes
Извор На Енергија:
аа батерија
Број На Модел На:
MK320-S
Компатибилен Камера Бренд:
SONY
Големина (WxHxD):
8*8*3cm
Бренд Име:
ARMORKING
Тежина:
300g
TTL:
Yes

Слична стока во категоријата..