• Намалена цена
  • Ново
Труба 02338 1:35 руската Br-2 152mm топ модел Собрание
zoom_in

Труба 02338 1:35 руската Br-2 152mm топ модел Собрание

DEN 2784.00 3480.00

Износот
check Това е достапна


Моделот заврши големина : долго : 365mm широк : 78mm
Собранието модел, кој треба да се состави и да се обоени со себе

Пластични Тип:
ABS
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
Возраст Опсег:
Grownups
Бренд Име:
ТРУБАЧ
Тип:
соберат модели
Предупредување:
соберат модели
Број На Модел На:
BR-2
Скала:
1
Тема:
Артилерија

Слична стока во категоријата..