• Намалена цена
  • Ново
Труба 03911 1:144 Американскиот F-16A/C Block15/30/32 борец Собранието модел
zoom_in

Труба 03911 1:144 Американскиот F-16A/C Block15/30/32 борец Собранието модел

DEN 1248.00 1560.00

Износот
check Това е достапна


Модел заврши големина : долго : 101.8 mm wingspan 66.7 mm
Собранието модел, кој треба да се состави и да се обоени со себе

Скала:
1
Пластични Тип:
ABS
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
Возраст Опсег:
Grownups
Тема:
Возило
Бренд Име:
ТРУБАЧ
Тип:
соберат модели
Предупредување:
соберат модели
Возило:
Авионите
Број На Модел На:
F-16A/C

Слична стока во категоријата..