• Ново
Висок Квалитет 4.7 За LG Optimus Google Nexus 4 E960 Екран на Допир Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Бесплатен Превозот
zoom_in

Висок Квалитет 4.7 За LG Optimus Google Nexus 4 E960 Екран на Допир Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Бесплатен Превозот

DEN 292.80

Износот
check Това е достапна


боја:
Црна
Тип:
Екран На Допир
Екранот:
4.7
Број На Модел На:
За LG Optimus Google Nexus 4 E960
Бренд Име:
AnnFlat
Компатибилен Бренд:
LG
боја:
Црна
Екранот:
4.7 inch
Замена На Делови:
За LG Optimus Google Nexus 4 E960 Екран на Допир
квалитет:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Пакување:
Пакување Анти-статички пена кутија
цена:
Трговија на големо
is_customized:
Yes

Слична стока во категоријата..