• Намалена цена
  • Ново
Пред Надворешниот Леќи од Стакло Екран на Допир Digitizer За Archos 64 Xeon 64Xeon екран осетлив на допир Touchpad екран на Допир Панел Сензор
zoom_in

Пред Надворешниот Леќи од Стакло Екран на Допир Digitizer За Archos 64 Xeon 64Xeon екран осетлив на допир Touchpad екран на Допир Панел Сензор

DEN 412.00 508.80

Износот
check Това е достапна

Ние ќе ги тестираат во ред пред пратката. По приемот на стоката, ве молиме да не го инсталирате.Тест со вашиот телефон плоча прво. Ако постои било каков проблем во текот на тестирањето, ве молиме контактирајте со нас. Важна забелешка: Ние не нудиме услуга по продажбата ако проблемот се појави по инсталацијата. На екранот се кревка производ. За не-професионалци, препорачливо е да се добие телефон со професионална мобилен телефон на поправка центар. Поради купувачот самиот dismantles и инсталира доведе до екранот штета, ние не сме одговорни за тоа. Секој екран на допир ќе биде repeatly тестирани пред испорака,и печат на тоа, По приемот на стоката, ве молиме да се отстрани печат, бидејќи ние само ги препознаваат печат за да бидете сигурни дека тоа е нашата стока. Тоа нема да бидат вратени доколку не постои нашиот печат.
Поради различните време, производители и други фактори, сите вистинските стоки не може да се гарантира дека слики подигнати од страна на нашата продавница се исти, особено боја. Кога стоката е малку визуелно се разликува од нашата продавница е слики, тоа е предмет на вистинскиот производ. Се разбира, на стока во вашите раце е дефинитивно оној што треба. Бидејќи на времето, постојат многу производи не сте имале време да полиците. Ако е потребно, консултирајте се со нас.Ние ќе направиме се во наша моќ за да ги задоволат вашите потреби.

боја:
Бела, Црна
Тип:
Екран На Допир
Бренд Име:
mobyxun
Број На Модел На:
За Archos 64 Xeon
Екранот:
≥5
Компатибилен Бренд:
За Archos
Гаранција:
180 дена пред инсталација
испорака:
во рок од 7 работни дена
цена:
EXW
квалитет:
Тест Пред Пратката
боја:
Црна
Пакет:
Меур Кутија

Слична стока во категоријата..