• Намалена цена
  • Ново
10Pcs/многу Висок Квалитет 5.1 За Samsung S6 G9200 G920F Пред Надворешниот Стаклена Леќа Екран на Допир Панел
zoom_in

10Pcs/многу Висок Квалитет 5.1 За Samsung S6 G9200 G920F Пред Надворешниот Стаклена Леќа Екран на Допир Панел

DEN 519.00 552.00

Износот
check Това е достапна


боја:
Бела, Црна, Златна, Темно Сина, Мешавина боја
Тип:
Екран На Допир
Компатибилен Бренд:
Samsung
Број На Модел На:
За S6 G9200 G920F
Бренд Име:
Се Сретне Мравка
Екранот:
≥5
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy S
боја:
Црно Бело Злато
квалитет:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Кина
цена:
Трговија на големо
Пакување:
Пакување Анти-статички пена кутија

Слична стока во категоријата..