• Намалена цена
  • Ново
Мобилен 5 Пред Стакло За Prestigio Muze Б3 PSP3512 ДУО PSP 3512 Екран на Допир за Стакло Digitizer Панел Леќа Сензор Алатки Лепило
zoom_in

Мобилен 5 Пред Стакло За Prestigio Muze Б3 PSP3512 ДУО PSP 3512 Екран на Допир за Стакло Digitizer Панел Леќа Сензор Алатки Лепило

DEN 335.00 478.56

Износот
check Това е достапна


Мобилен 5" Пред Стакло За Prestigio Muze Б3 PSP3512 ДУО PSP 3512 Екран на Допир за Стакло Digitizer Панел Леќа Сензор Алатки Лепило
Опис : *100% сосема нов и висок квалитет *Направени од високо квалитетни материјали *Компактен дизајн и лесна. *Идеален за поправка или замена на вашиот скршен, изгребани За Prestigio Muze Б3 PSP3512 ДУО PSP 3512 Допир Стакло. *Совршено одговара на обликот *Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети
За Боја : ние се фотографии користат Дигиталната камера,некои бојата на случаи ќе има некоја разлика поради технички ограничена,се надевам, ќе може да се разбере.
Пакет се Вклучени : *1 X за Prestigio Muze Б3 PSP3512 ДУО PSP 3512 Допир Стакло *1 X за Prestigio Muze Б3 PSP3512 ДУО PSP 3512 Допир Стакло Openg Алатки 8 во 1 (Ако одберете со алатки) *1 X Лепило
Боја : Црна/Злато
Трговија на големо Допир Стакло : имам 2000 модел допир стакло. Јас може да ви даде најдобра цена. 3$ за секој, 4$ за секој, 5$ за секој. ви благодариме.

Бренд Име:
HelloWZXD
Број На Модел На:
За Prestigio Muze Б3 PSP3512 ДУО PSP 3512
Екранот:
≥5
Тип:
Екран На Допир
Компатибилен Бренд:
За Prestigio
боја:
црна,златна
Тест:
Ony По Еден
Место на Потекло:
Shenzhen(mianland),кина
Големина На Екранот:
5.0 инчен

Слична стока во категоријата..