• Ново
Висок Квалитет 3.5 За HTC Желба 200 D200 Екран на Допир Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел + Следење кодот
zoom_in

Висок Квалитет 3.5 За HTC Желба 200 D200 Екран на Допир Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел + Следење кодот

DEN 302.40

Износот
check Това е достапна


боја:
Црна
Тип:
Екран На Допир
Компатибилен Бренд:
HTC
Број На Модел На:
За HTC Желба 200 D200
Екранот:
3.5
Бренд Име:
AnnFlat
боја:
Црна
Екранот:
3.5 инчен
Замена На Делови:
За HTC Желба 200 D200 Екран на Допир
квалитет:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Пакување:
Пакување Анти-статички пена кутија
цена:
Трговија на големо
is_customized:
Yes

Слична стока во категоријата..