• Намалена цена
  • Ново
Гаранција за Работа Оригинални Надворешното Стакло Панел Леќа Екран на Допир со Отпечаток Копче Flex За Xiaomi 6 mi6 m6 Mi 6 на Телефон Делови
zoom_in

Гаранција за Работа Оригинални Надворешното Стакло Панел Леќа Екран на Допир со Отпечаток Копче Flex За Xiaomi 6 mi6 m6 Mi 6 на Телефон Делови

DEN 957.00 1007.52

Износот
check Това е достапна


Опис :
оваа точка е на само еден допир на екранот,
ако вашиот мобилен телефон со екран на допир е скршен или може да не работи добро,
тоа е добра замена за вас,pls проверете ги вашите точниот модел на мобилен пред цел,
Карактеристики :
1. Висок Квалитет и тестирани работа и пред брод.
2. тоа ќе биде преполна многу добро, така што ќе може да добие добра објект.
3. оваа содржина е достапна,ако треба,ќе може директно цел.
4. објектите ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по вашата исплата потврди.
5. За поправка на погрешни екран на допир за : допир проблеми, мртви пиксели, испукана екрани, погрешна боја прашања.
6. Чесни и одговорни продавачот со најдобра цена и со најдобар квалитет за производот.
Компатибилен Со : За Xiaomi 6 mi6 m6 Mi 6
Пакет Содржина : 1pcs од стакло панел на допир со Отпечаток За Xiaomi 6 mi6 m6 Mi 6
Pls Информации :
Техничар или експерт е препорачливо за инсталација на овој објект .
Ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана од инсталацијата на овој додаток.
Слики :
Превозот :
* Ние не сме одговорни за undeliverable адреса. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса.
* Предмети генерално се испраќаат надвор рок од 3 работни дена по вашата исплата избришани.
* Пакет ќе биде цврста и ќе се провери внимателно пред да испраќаат.
* Обично ние брод предмети од Aliexpress Застане на Превозот, ако треба DHL, EMS, Fedex и други превозот метод,ве молиме контактирајте со нас.
Враќање & Гаранција :
* Секој производи ќе бидат тестирани пред пратката, со специјални инструменти или главниот одбори за да се обезбеди работа.
* Овој производ има 3 Месеци гаранција.
* Нашата гаранција не се прошири на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под нормални работни услови како резултат на злоупотреба
или неправилна инсталација на купувачот/корисникот дел
* * * Во сите случаи, купувачите плаќаат такси превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или враќање на средствата. Ние ќе бидат одговорни за поштарина на движењето за отворен код. Рефундирање ќе се направи по приемот на врати објектот.
Контакт со НАС на :
* Ние секогаш се обидува да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент, сепак, несреќа може да се случи понекогаш, ве молиме контактирајте со нас за решавање на секое прашање пред да замине негативен фидбек.
* Било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас иако Aliexpress центарот за пораки или Други методи,(whatsapp/skype) итн..

боја:
бела голема ic верзија, црна голема ic верзија, сина голема ic верзија
Тип:
Екран На Допир
Бренд Име:
LTPro
Компатибилен Xiaomi Модел:
Мвр 6
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Број На Модел На:
За Xiaomi 6 mi6 m6 Mi 6
Екранот:
≥5
Тип:
Пред Glass Екран на Допир со Отпечаток За Xiaomi 6 mi6
QC:
Тест еден по еден пред превозот
Место на Потекло:
Шенжен,Кина (Копно)
Големина:
5.15
Модел:
Екран На Допир За Xiaomi Mi6
боја:
црна, сина
Објектот:
Преден Панел со Отпечаток За Xiaomi 6

Слична стока во категоријата..