• Намалена цена
  • Ново
За Леново A806 A806T A808 A808T Екран на Допир Digitizer Панел Пред Стаклена Леќа Сензор Алатки Лепило + Screen Protector Подарок
zoom_in

За Леново A806 A806T A808 A808T Екран на Допир Digitizer Панел Пред Стаклена Леќа Сензор Алатки Лепило + Screen Protector Подарок

DEN 336.00 479.04

Износот
check Това е достапна


За Леново A806 A806 T A808 A808 T Екран на Допир Digitizer Панел Пред Стаклена Леќа Сензор Алатки Лепило + Screen Protector Подарок
Опис : *100% сосема нов и висок квалитет *Направени од високо квалитетни материјали *Компактен дизајн и лесна. *Идеален за поправка или замена на вашиот скршен, изгребани за Леново A806 A806 T A808 A808 T Допир стакло. *Совршено одговара на обликот *Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети
За Боја : ние се фотографии користат Дигиталната камера,некои бојата на случаи ќе има некоја разлика поради технички ограничена,се надевам, ќе може да се разбере.
Пакет се Вклучени : *1 X за Леново A806 A806 T A808 A808 T Допир Стакло *1 X за Леново A806 A806 T A808 A808 T Допир Стакло Openg Алатки 8 во 1 (Ако одберете со алатки) *1 X Screen Protector + Лепило + Подарок
Боја : Црна/Бела
Трговија на големо Допир Стакло : имам 2000 модел допир стакло. Јас може да ви даде најдобра цена. 3$ за секој, 4$ за секој, 5$ за секој. ви благодариме.

Бренд Име:
HelloWZXD
Број На Модел На:
За Леново A806 A806T A808 A808T
Екранот:
≥5
Тип:
Екран На Допир
Компатибилен Бренд:
за lenovo
боја:
Црна,Бела
Тест:
Ony По Еден
Место на Потекло:
Shenzhen(mianland),кина
Големина На Екранот:
5.0 инчен
Забелешка:
Лепило + Екран Protetor + Подарок

Слична стока во категоријата..