• Намалена цена
  • Ново
Oppselve Мулти-функција Lanyard Вратот Рака За iPhone X 8 7 6 Samsung Галакси S9 S8 S7 Работ на Мобилен Телефон Ремени Телефон Декорација
zoom_in

Oppselve Мулти-функција Lanyard Вратот Рака За iPhone X 8 7 6 Samsung Галакси S9 S8 S7 Работ на Мобилен Телефон Ремени Телефон Декорација

DEN 48.00 67.68

Износот
check Това е достапна


Бренд Име:
Oppselve
Материјал:
Најлон + Цинк Легура
Големина:
40cm
Број На Модел На:
Телефон Виси Рака
боја:
Црно / Сино / Red / Бела / Розова
Модел На Телефон 1:
За iPhone X 8 7 6 6s Плус 5s 5 se iPod
Модел На Телефон 2:
За Samsung S9 S8 S7 S6 Работ Забелешка 5 4 3 A3 А5 О7 J3 J5 J7 J9
Модел На Телефон 3:
За Huawei Xiaomi Meizu HTC Sony LG Nexus Oneplus Letv
Тип:
Мобилен Телефон Ремени
функција 1:
Флексибилни Должина Од 10cm да 40cm
Карактеристика 2:
Продажба на мало и Големо на Поддршка / Капка Превозот Поддршка
функција 3:
во парк
Материјал:
Најлон + Цинк Легура
квалитет:
А+++++

Слична стока во категоријата..