• Ново
5-Port Полнење преку USB Хаб, КК Голема Брзина Десктоп Патување Ѕид Полначот Станица USB 3.0 Тип C Центар Адаптер за iPhone 7, 6 плус
zoom_in

5-Port Полнење преку USB Хаб, КК Голема Брзина Десктоп Патување Ѕид Полначот Станица USB 3.0 Тип C Центар Адаптер за iPhone 7, 6 плус

DEN 1103.52

Износот
check Това е достапна


ОПИС :
5-Port Полнење преку USB Хаб, КК Голема Брзина Десктоп Патување Ѕид Полначот Станица USB 3.0 Тип C Центар Адаптер за i Phone 7, 6 плус
КАРАКТЕРИСТИКИ :
1. Мулти-функционални USB Порт - 1 Тип-C 5v/3А Приклучок + 4 Интелигентни Обична USB 5 V Приклучоци + 1 КК 3.0 High Speed USB Приклучок 3.6 V/3А - 12 V/1.5 А
2. Широк влезниот напон спектар на AC 100-240 V, компатибилен со сите 5 V USB-обвинет уреди
3. Оган-отпорни и животната средина тешко rubberized насликани површината дизајн, влезен напон одговара за меѓународни патувања, многу повеќе простор-за заштеда на енергија и практично да се извршува додека патуваат
4. Безбедност на Копчето Прекинувач со 7 Внимателен Заштита - Прекумерна Енергија, Прекумерното Крварење, Надвладее Испуштање на Големи Струи, Прекумерен Напон, Кратки-Коло, Температурна Заштита
5. Широко се Компатибилни за i Phone 7 / 7 Плус SE / 6s / 6 / 6 Плус, i Pad Воздух 2 / Pro, Samsung Галакси S7 / S6 Работ, LG G5 и Повеќе Телефони и Таблети; Тип C Приклучок за Пиксели, Пиксели XL, i Pad Про, HTC 10, Nexus 6 P/5 X, Lumia 950/950 XL
СПЕЦИФИКАЦИЈА :
1. Боја : Црна
2. Материјал : Висок квалитет на анти-оган ABS
3. Текст : AC 100-240 V 50-60 Hz
4. Излез : DC 5 V 30 W во вкупниот
5. Приклучок : САД/ЕУ/велика БРИТАНИЈА Приклучок
6. 6 Порти : Една порта излез максимална 3А, 6 пристаништа вкупно максимална излезна 6 A.
7. Нето тежина : 235 g / 8.5 оз
8. Контактот големина : 8.8 x 8.6 x 3.8 cm (L x W x H)
9. Кабел должина : 1.5 cm Пакет
FPACKAGE :
1* 6 порта ѕид полнач
1* НАС,ЕУ или велика БРИТАНИЈА Plug Моќ Кабел
ПАКУВАЊЕ &ИСПОРАКА Внатрешен пакет : 6 пристаништа usb Полнач AC кабелот Надворешното пакување : Боја картонска кутија Двојна заштита за да се обезбеди 100% сигурност за време на транспортот Ние, исто така, може да се обезбеди пакет на вашиот избор. Брод од страна на : Кина Пост Воздух Mail,Yanwen,4 PX,Fedex,DHL,UPS-от,TNTor Shunfeng.
ГАРАНЦИЈА : Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни со тоа, ве молиме вратете го на вашиот цена на испорака задолжен во рок од 14 дена за замена или пари назад. Но предмети мора да се врати во фабричка состојба. Ве молиме контактирајте со нас однапред и двојно проверете враќање адреса, пред да се врати. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние може да ви испрати нова замена за слободни или да понуди целосна наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправна на 12 месеци, ние, исто така може да нудат услуга за замена, но ќе мора да плаќаат за дополнителни превозот на трошоците.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА

1,Колку долго трае цел се?
Нормално Стоки испратени во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање и пристигна клиенти за 5 - 25days зависи од превозот модел.
2,Она што е по продажба на услуги?
Ако кој било проблем да предизвика од наша страна,ние сигурно ќе им помогне на клиентите да се реши thes проблеми,наплата на пари , или ја стоки или други начини.

боја:
Црна
Приклучок Тип:
ЕУ, САД, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА
Компатибилен Бренд:
SONY,Meizu,LG,Blackberry,Nokia,HTC,Lenovo,Samsung,Motorola,ZTE,Универзална,xiaomi,Huawei,Други,Apple
Излезен Интерфејс:
Тип В,USB
Број На Модел На:
GLK-CHR-6D
Тип:
Десктоп
Бренд Име:
Go2linK
Квалитетот сертификација:
CCC,FCC,CE,RoHS
Излез:
5V/2.1 A
На текст:
100-240V/1.2 ЕДЕН
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
OPPO VOOC,Samsung Адаптивни Брзо Полнење,Qualcomm Брзо Полнење 3.0,MTP Пумпа Express,Qualcomm Брзо Полнење 2.0,USB PD
USB Порти:
≥6
Извор На Енергија:
A. C. Извор
Нема. на Порти:
6 (1 Тип c+4 USB+1 КК 3.0
IC Интелигентни:
Yes
Заштита Од Преоптоварување:
Yes
Квалификации:
CE/ROHS, CCC
Компатибилен 1:
за iPhone 7 / 7 Плус SE / 6s / 6 / 6 Плус
Компатибилен 2:
за iPad Воздух 2 / Pro Samsung Галакси S7 / S6
Компатибилен 3:
за Пиксели Пиксели XL iPad Про HTC 10 Nexus 6P/5X Lumia 950/950XL

Слична стока во категоријата..