• Намалена цена
  • Ново
Црна НОВИ 6.44 Xiaomi Mi MAX LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието Со Рамка за Замена на Делови За Xiaomi Mi MAX 2 LCD
zoom_in

Црна НОВИ 6.44 Xiaomi Mi MAX LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието Со Рамка за Замена на Делови За Xiaomi Mi MAX 2 LCD

DEN 1404.00 1560.00

Износот
check Това е достапна


Внимание :
Ве молиме не го инсталирате на производот директно по приемот на производот. Ве молиме тест на производот прво, и ако има проблем, да се комуницира со продавачот во време. Ако купувачот има веќе инсталирано производ по повратни информации, продавачот ќе не презема никаква одговорност за производот.
Црна НОВИ 6.44" Xiaomi Mi MAX LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието Со Рамка за Замена на Делови За Xiaomi Mi MAX 2 LCD
Спецификација : Тип : LCD Екран За Xiaomi Max 2 Боја : Црна / Бела Опција : Без Рамка / Со Рамка (ве Молиме изберете ја точната Боја и Опција)
Она што е во Пакет : 1 парче x LCD Екран За Xiaomi Max 2 1 парче x Tools 1 парче x Калено филм

боја:
Без Рамка Црна, Без Рамка Бела, Со Црна Рамка, Рамка Со Бела
Резолуција На Екранот:
1920x1080
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Број На Модел На:
За Xiaomi Max 2
Компатибилен Xiaomi Модел:
Ми Max 2
Екранот:
> 3
LCD Комплет:
Yes
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
LONTAIZ
Тип:
LCD Дисплеј Собранието За Xiaomi MI Max max 2
QC:
Тест Еден По Еден Пред Пратката
Екран пиксел густина:
342ppi
Категории:
Мобилен Телефон Lcd Екрани
боја:
Црна / Бела
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Функција:
За Xiaomi max Екран Поправка
Големина:
6.44 inches
превозот време:
Во рок од 1-2 дена по плаќање

Слична стока во категоријата..