• Намалена цена
  • Ново
Нов Висок Квалитет 5.5 За Алкател Еден Допир Жестока XL OT5054 5054 5054D Lcd Дисплеј Со Екран на Допир Digitizer Сензор
zoom_in

Нов Висок Квалитет 5.5 За Алкател Еден Допир Жестока XL OT5054 5054 5054D Lcd Дисплеј Со Екран на Допир Digitizer Сензор

DEN 536.00 570.24

Износот
check Това е достапна


боја:
LCD и Допир Црна, Само LCD Дисплеј
Број На Модел На:
За Еден Допир Жестока XL OT5054 5054
Резолуција На Екранот:
1280x720
Екранот:
> 3
LCD Комплет:
Yes
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
Се Сретне Мравка
Компатибилен Бренд:
Алкател
квалитет:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Кина
цена:
Трговија на големо
Пакување:
Пакување Анти-статички пена кутија
Екранот:
5.5 инчен

Слична стока во категоријата..