• Намалена цена
  • Ново
Замена Поправка Резервни Делови Средината на Faceplate Рамка за Xiaomi Redmi 3 3s 3 Про Средината Плоча LCD Поддршка Рамка Рамки Домување
zoom_in

Замена Поправка Резервни Делови Средината на Faceplate Рамка за Xiaomi Redmi 3 3s 3 Про Средината Плоча LCD Поддршка Рамка Рамки Домување

DEN 288.00 319.20

Износот
check Това е достапна

Замена Поправка Резервни Делови Средината на Faceplate Рамка за Xiaomi Redmi 3 3s 3 Про Средината Плоча LCD Поддршка Рамка Рамки Домување

боја:
златна, сребрена, црна
Бренд Име:
YEUZOE
Број На Модел На:
0121
Компатибилен Бренд:
xiaomi
дизајн:
Бар
Материјал:
Пластични
Карактеристики:
Средината Faceplate Рамка
Компатибилен со:
Средината Faceplate Рамка за xiaomi redmi 3 3s
Функции:
за xiaomi redmi 3pro Средината Faceplate Рамка
Функции 1:
За Xiaomi Redmi 3S

Слична стока во категоријата..