• Намалена цена
  • Ново
YuXi Страна Копчето Power Копче за Замена на Резервни делови за xiaomi Mi4 М4 М5 5S за Xiaomi ЗАБЕЛЕШКА max
zoom_in

YuXi Страна Копчето Power Копче за Замена на Резервни делови за xiaomi Mi4 М4 М5 5S за Xiaomi ЗАБЕЛЕШКА max

DEN 31.00 38.40

Износот
check Това е достапна


Потсетување :
1.информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите слики со саканиот производ,со цел да се избегне trubble,Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот
2.цел ќе биде предаден во 2-7working дена
3.Arrial time : 15-60days,зависи од пост услуга во вашата земја
4.Вашиот пакет е испратите "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", кој се може да го пратите надвор од Кина, па се надевам ќе може да чека тој трпеливо

боја:
M4 црна, М4 сребро, М5 злато, М5 сребро, М5 сива, 5S злато, 5S сребро, xiaomi ЗАБЕЛЕШКА бела, xiaomi ЗАБЕЛЕШКА црна, xiaomi ЗАБЕЛЕШКА злато, xiaomi MAX
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Бренд Име:
YuXi
Број На Модел На:
за xiaomi 4 5 5s забелешка max

Слична стока во категоријата..