• Намалена цена
  • Ново
20pcs Микро Мини USB Конектор џек Опашката на наполнетост на приклучок за штекер за Samsung C6712 Полнење Конектор за Микро USB џек Порта Клупа
zoom_in

20pcs Микро Мини USB Конектор џек Опашката на наполнетост на приклучок за штекер за Samsung C6712 Полнење Конектор за Микро USB џек Порта Клупа

DEN 185.00 203.04

Износот
check Това е достапна

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот. 2.Цел ќе биде предаден, од 2 - 7 работни дена . [Освен кога производот е надвор од акциите. Ако повеќе од 7 дена, ние ќе промена на следење на број и ја да ти] 3.Пристигнување време : 15-60 дена.зависи од Пост услуга во вашата земја 4. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус [пакет ќе дојде и БЕЗ Следење на Информации .Купувачот НЕ ја прифати pls не место цел] 5.Ако имате други барања. Pls ја напушти масажа за нас во вашата нарачка 6.Ние ќе ги преземе следниве пакување методи . 7. Мобилен телефон кабел производители поради малата коло мувла различни изглед може да биде малку различен, не влијае на користењето,Купувачот НЕ ја прифати pls не место на редот!

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
микро usb приклучок
Бренд Име:
Џинг Ченг Da
Компатибилен Бренд:
Samsung

Слична стока во категоријата..