• Намалена цена
  • Ново
За Samsung E2600 GT-E2600 LCD Дисплеј Поврзете Плоча Flex Кабел
zoom_in

За Samsung E2600 GT-E2600 LCD Дисплеј Поврзете Плоча Flex Кабел

DEN 230.00 242.40

Износот
check Това е достапна


За Samsung E2600 GT-E2600 LCD Дисплеј Поврзете Плоча Flex Кабел
Потсетување : 1. Информации за производот од Интернет, но нашата слика е вистински, а нашата цел е иста како и нашата слика, затоа ве молиме проверете на сликата за купување, бидејќи неточни купување на враќање поштенски надоместок паѓа на товар на купувачот. 2.Цел ќе биде предаден, од 2 - 7 работни дена.[Освен кога производот е надвор од акциите]. Ако повеќе од 7 дена, ние ќе промена на следење на број и ја за вас. 3.Пристигнување време : 15-60 дена.зависи од Пост услуга во вашата земја. 4. Ако имате други барања, ве молиме да ни даде на масажа во низа. Ви благодариме!

Компатибилен Бренд:
Samsung
дизајн:
Бар
Бренд Име:
HONGYOU
Број На Модел На:
За Samsung E2600 Flex Кабел
квалитет:
Нов Висок Квалитет
компатибилен models1:
За Samsung GT-E2600 Кабел
Is_customized:
Yes

Слична стока во категоријата..