• Намалена цена
  • Ново
LTPro Висок Квалитет Dock Конектор за Полнење Порт USB Полнење порта Flex Кабел За Letv Coolpad Ле LeEco Кул 1 Двојна C106 Cool1 дел
zoom_in

LTPro Висок Квалитет Dock Конектор за Полнење Порт USB Полнење порта Flex Кабел За Letv Coolpad Ле LeEco Кул 1 Двојна C106 Cool1 дел

DEN 456.00 479.52

Износот
check Това е достапна


LTPro Висок Квалитет Dock Конектор за Полнење Порт USB Полнење порта Flex Кабел За Letv Coolpad Ле Le Eco Кул 1 Двојна C106 Cool1 дел
Одделение А+++++
Карактеристики :
1. 100% ОДГОВАРА Dock Конектор за Полнење Порт USB Полнење порта Flex Кабел За Letv Ле Le Eco Coolpad Кул 1 Cool1 Двојна C106
2. Замена на дел За Letv Ле Le Eco Coolpad Кул 1 Cool1 Двојна C106 ,се користи за да се поправи го замени вашиот ред, оштетената, испукана, кои не се признаени полнење flex кабел,
3. Голема количина на залиха, Доаѓа со безбедно пакување.
4. Испорака во 3 работни дена после потврда на плаќањето.
5. Тестирани пред превозот и 100% работи добро.
6. Тоа е совршено компатибилни со : За Letv Ле Le Eco Coolpad Кул 1 Cool1 Двојна C106
7. Одличен за по-продажба на услуги .
Пакет Се Вклучени :
1 buc Dock Конектор за Полнење Порт USB Полнење порта Flex Кабел За Letv Ле Le Eco Coolpad Кул 1 Cool1 Двојна C106
1.Ние го прифаќаме Безбедно и Полесно платат онлајн( Зачувам )Преку Credit Card.
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.pls испратите вашата исплата за вашиот објект наскоро.ако кој било проблем за време на вашата исплата,pls контактирајте со нас.
3.Ние го задржуваме правото да го одбие цел за понудувачот haveing негативни или скриени повратни информации и не се регистрирани понудувачи кои се пријавени од Aliexpress.
1.Предмети се испраќаат во рок од 3 дена(освен за викенди и празници) и се испраќаат од Кина.
2.ние брод од страна на Кина Пост Воздух Mail или Кина Пост Воздух Колет,која е бесплатна. Во принцип,тоа се потребите за 15-35 дена да пристигнат.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови или времето отпад на царинење и така натаму,ве молиме почекајте трпеливо.
3.ако ви треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за DHL, Fed Ex, или ЕМС услуга детали пред да купите.
1.pls обезбеди доказ за слика или видео ако производот има проблеми по добивањето на pakcage во рок од 14 дена.ние ќе го препрати или рефундирање на дека по потврди проблеми и да ја добиете вашата врати објектот. pls забелешка,ние не сме responsble за враќање превозот надомест.
2.Гаранцијата ќе важи за 6 месеци против производство на дефект.
3.Гаранцијата не се однесува на следниве околности :
а) Штетата предизвикана од прекумерно ware&солза,злоупотреба, несоодветна инсталација или операција, занемарување,несреќи.
б) Штетата предизвикана од природни disaters,поплава пожар,гром или загадување.
в) Ако објектот е отворено, сите делови се отстранети или поправени од страна на неовластено лице.
г) Нема гаранција ќе биде дадена доколку објектот не се во оригиналната услови.
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој.

Број На Модел На:
За Letv Ле LeEco Coolpad Кул 1 Cool1 Двојна C106
Бренд Име:
LTPro
дизајн:
Бар
Тип:
Dock Конектор за Полнење Порт USB Полнење порта Flex Кабел
Компатибилен Модел:
Полнење flex За Coolpad C106
квалитет:
Одделение А+++++
QC:
Тест еден по еден пред превозот
Местото на Оригиналот:
Шенжен,Кина (Копно)
тип на модел:
Полнење flex кабел За Letv Ле LeEco Coolpad Кул 1 Cool1 Двојна C106

Слична стока во категоријата..