• Ново
Ymitn Отклучен Мобилни Електронски панел плоча Плоча Кола со модулот на Камерата 4G LTE За Nokia lumia 930
zoom_in

Ymitn Отклучен Мобилни Електронски панел плоча Плоча Кола со модулот на Камерата 4G LTE За Nokia lumia 930

DEN 2347.20

Износот
check Това е достапна


Карактеристики :
плоча за Nokia lumia 930 100% Совршено се вклопуваат. Замени скршен, оштетени или испукани мобилни домување. Не 100% Сосема Нов.
Пакет се вклучени :
плоча x 1pc
Слики :

дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Nokia
Бренд Име:
Ymitn
Број На Модел На:
930
Состојба:
Нови

Слична стока во категоријата..