• Намалена цена
  • Ново
5pcs/многу Оригинални Нови за Sony Xperia C4 E5303 E5304 E5306 E5333 E5353 E5363 нови Назад Камерата на Задниот дел на Модулот на Камерата Замена
zoom_in

5pcs/многу Оригинални Нови за Sony Xperia C4 E5303 E5304 E5306 E5333 E5353 E5363 нови Назад Камерата на Задниот дел на Модулот на Камерата Замена

DEN 1128.00 1199.52

Износот
check Това е достапна

Оригинални Нови за Sony Xperia C4 E5303 E5304 E5306 E5333 E5353 E5363 нови Назад Камерата на Задниот дел на Модулот на Камерата Замена
100% оригинален квалитет .
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот.
1. Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress.
2. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран.
3. Ние ќе ви обезбедиме со ажурирани превозот цена по вашето барање. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи.
DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас.
1. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена.
1. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас.
2. Повратни информации е со појадок за шампион. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
производи и услуги.

Број На Модел На:
за Sony Xperia C4 E5303 E5304 E5306 E5333 E5353 E5363
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Sony Ericsson
Бренд Име:
OMEVE
Име:
голема камера
Компатибилен:
за Sony Xperia C4 E5303 E5304 E5306 E5333 E5353 E5363

Слична стока во категоријата..