• Намалена цена
  • Ново
YuXi За Samsung S8 S8+ G9500 G9550 јачина на звук копче за Камера копче средината страна копчето моќ пак копче за вклучување/исклучување копче
zoom_in

YuXi За Samsung S8 S8+ G9500 G9550 јачина на звук копче за Камера копче средината страна копчето моќ пак копче за вклучување/исклучување копче

DEN 61.00 76.32

Износот
check Това е достапна


Потсетување :
1.информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите слики со саканиот производ,со цел да се избегне trubble,Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот
2.цел ќе биде предаден во 2-7working дена
3.Arrial time : 15-60days,зависи од пост услуга во вашата земја
4.Вашиот пакет е испратите "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", кој се може да го пратите надвор од Кина, па се надевам ќе може да чека тој трпеливо

боја:
s8 црна, s8 сива, s8 сина, s8 злато, s8 розова, s8 плус црна, s8 плус сива, s8 плус сина, s8 плус злато, s8, плус розе
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Бренд Име:
YuXi
Број На Модел На:
за samsung s8 s8+

Слична стока во категоријата..