• Намалена цена
  • Ново
1Piece Звучникот Ѕвончето Измамник Со Антена Собранието За Huawei Maimang 4 D199 G7plus Мобилен телефон Замена З.Т.-315
zoom_in

1Piece Звучникот Ѕвончето Измамник Со Антена Собранието За Huawei Maimang 4 D199 G7plus Мобилен телефон Замена З.Т.-315

DEN 48.00 56.16

Износот
check Това е достапна


Добредојдовте на нашата продавница. Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите. Како враќање поштенски трошоци за погрешна купување се на купувачи трошок. Превозот : цел ќе биде предаден во 1-2 работни дена откако ќе се плати. Пристигнување време : 15-60days во зависност од Пост Услуга во вашата земја. По-продажбата на Услугата : Доколку имате било каков проблем за цел,контактирајте со нас да се реши тоа на работа на време.
Звучник за Huawei :
Се искачи :
Колега :

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
З.Т.-315
Компатибилен Бренд:
За Huawei Maimang 4

Слична стока во категоријата..