• Ново
2450mAh Висок капацитет Замена на батеријата i8750 Ativ S За Samsung Галакси ATIV S i8750 Batterie Батерии Bateria
zoom_in

2450mAh Висок капацитет Замена на батеријата i8750 Ativ S За Samsung Галакси ATIV S i8750 Batterie Батерии Bateria

DEN 287.52

Износот
check Това е достапна


2450m Ah Висок капацитет Замена на батеријата i8750 Ativ S За Samsung Галакси ATIV S i8750 Batterie Батерии Bateria
Карактеристики :
Внатрешна батерија
Напон : 3.7 v
Капацитет : 2850mah
Батерија Тип : Li-ion
Обезбедува продолжен времињата за разговор и standby
Изгради-во УПРАВУВАЊЕТО & PTC коло заштитени
Батерија и нема меморија ефект
Стандардна големина изработува, Инсталира и да се Отстранат лесно
Пакет :
1 x Висок Капацитет 2850m Ah Li-ion Замена на Батеријата за Samsung Галакси ATIV S i8750

Капацитетот на батеријата(mAh):
2801mAh-3500mAh
Квалитетот сертификација:
CE
Оригинал или Не:
Компатибилен
Број На Модел На:
S3 SIII i9300 i747 T999 L710
Бренд Име:
stonering
Компатибилен Бренд:
Samsung
Модел:
ATIV S i8750
Capaity:
2850mAh
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Слична стока во категоријата..