• Ново
За HTC Desire HD Замена 1600mAh Батеријата За HTC Desire HD G10 Инспирира 4G Аце BD26100 A9191 T8788 Батерија
zoom_in

За HTC Desire HD Замена 1600mAh Батеријата За HTC Desire HD G10 Инспирира 4G Аце BD26100 A9191 T8788 Батерија

DEN 234.72

Износот
check Това е достапна


За HTC Desire HD Замена 1600m Ah Батеријата За HTC Desire HD G10 Инспирира 4 G Аце BD26100 A9191 T8788 Батерија
Опис : * Генерички Најдобри замена за оригиналната батеријата со споредливи екранот во мирување и времето на разговор. * Директно од фабрика BAAKYEEK.Голема зделка,Огромни попусти,Високо ефективни. * Интегрирана microchip внатре спречува преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријата. * Помине безбедно тест во фабриката,гаранција за квалитет,1 година гаранција. * Батерија Тип : Литиум Јонска * Батерија Капацитет од 1600mah * Напон : 3.7 V * Батеријата големина на : 5.2*4.7*0.5 * Компатибилен со модели : За HTC Desire HD,G10 (не за HTC Желба Г-7) За HTC ве Инспирираат За 4 G HTC Аце За HTC BD26100,A9191,T8788 Пакет се вклучуваат : * 1x

Бренд Име:
GOLDFOX
Капацитетот на батеријата(mAh):
1301mAh-1800mAh
Квалитетот сертификација:
CE
Компатибилен Бренд:
HTC
Број На Модел На:
A1108
Оригинал или Не:
Компатибилен
Капацитетот На Батеријата:
1600mAh
БАТЕРИЈАТА ГОЛЕМИНА:
5.2*4.7*0.5
Компатибилен Модел 1:
За HTC Desire HD,G10 (не за HTC Желба Г-7)
Компатибилен Модел 2:
За HTC Инспирира 4G; за HTC Аце
Компатибилен Модел 3:
За HTC BD26100,A9191,T8788

Слична стока во категоријата..